Monday, May 29, 2017

Kuidas politseiametnikud teadmistes ja oskustes mõõtu võtavad


Eelmisel nädalal peeti maha Politsei- ja Piirivalveameti traditsioonilised kutsemeisterlikkuse võistlused. Lisaks töisele meeleolule ning teadmiste proovile panekule oli õhus ka palju elevust ja positiivsust. On ju rõõm kohtuda kolleegidega igast Eestimaa otsast ning vahetada kogemusi mõnusas suvises olemises.

Võistlustel võtsid mõõtu 32 meeskonda. Osalesid ka kolleegid Soomest, Lätist ning Leedust ja koostööpartnerid Maksu- ja Tolliametist, Kaitsepolitseist ning Sisekaitseakadeemiast. Esimesel päeval võisteldi laskmises ning täpsusrallis. Teisel päeval pandi oskused proovile üldteadmiste ja tähelepanu testis, võisteldi vigursõidus ning kriminalistide valvsa pilgu all tuli lahendada sündmuskoht ning päeva lõpus toimus meeleolukas spordivõistlus.

128 politseinikku panid end proovile, arendasid mitmekülgselt kutseoskusi ning õppisid kindlasti midagi uut. Ikka selleks, et veel paremini turvalisust luua!

Pärnu tuli, nägi ja võitis jälle! PPA kutsemeistrid on teist aastat järjest Pärnust - Andres Sinimeri, Üllar Kütt, Sander Peremees ja Janek Pinta. Teisele kohale tuli Ida prefektuur ja kolmandale Tartu.


 
 
No comments:

Post a Comment