Sunday, May 14, 2017

Imetlusväärne ema ja ametnik Enely Estaal

Enely Estaal koordineerib Lääne-Harju jaoskonnas Nõmme ning Haabersti piirkonna- ja noorsoopolitseinike tööd. Täiskohaga töö kõrval on ta nelja lapse ema. Enelyl on kolm poega ja üks tütar, vanim 17-aastane ja noorim 3-aastane. Tema aktiivsest eluviisist pakatavad musikaalsed ning sportlikud lapsed tegelevad saksofoni, klaveri, viiuli ja laulmise kõrval ka võistlustantsu ning korvpalliga.
Enely on hinnatud kolleeg, kelle positiivne ellusuhtumine nakatab kõiki, kes temaga koos töötavad. Tema eestvedamisel kujundati ja värviti heade mõtete tuba, et jaoskonnas oleks koht, kus inspiratsiooni ammutada. Hooliva kolleegina panustab ta töökultuuri ning meeskonna ühtsustunde hoidmisse. Ta valmistab sünnipäevade kalendreid ja on kingiideede generaator. Tema lavastada on jaoskonna etendatavad näidendid lastele. Ta teeb oma tööd pühendumusega ning seda kroonib 2012. aastal omistatud eeskujuliku teenistuja aumärk. Samuti on talle omistatud I klassi politsei laskurimärk. Muide, tänavustel prefektuuri laskmisvõistlusel saavutas ta naiste arvestuses II koha.
Emarolli ja tööalastele väljakutsete kõrval leiab naine aega, et panustada kogukonna arengusse. Ta on Rapla Ühisgümnaasiumi hoolekogu esinaine ning kuulub Raplamaa Lasterikaste Perede ühendusse, kus koos teiste liikmetega tegutsetakse lasterikaste perede arengu soodustamise heaks.
Emadepäeval on Enely soov, et nii täna kui argipäevil leiaksime aega tööle, lastele, perele aga kindlasti ka iseendale. Meil on hea meel, et meie meeskonda kuuluvad sellised eeskujulikud naised ja emad!

Kaunist emadepäeva kõikidele emadele!

No comments:

Post a Comment